JÍDLA NA ROZVOZ

pomáháme při krizové situaci v obci Provodín

Jídelní lístek od 4.5.2020 až 8.5.2020

PONDĚLÍ 4.5.2020

Segedinský guláš, houskový knedlík

ALG:1,3,7

ÚTERÝ 5.5.2020

Smažený karbanátek, bramborová kaše

ALG: 1,3,7

STŘEDA 6.5.2020

Kung-pao, rýže

ALG: 6

ČTVRTEK 7.5.2020

Mexické fazole s klobásou a smženou cibulkou, chléb

ALG: 1

PÁTEK 8.5.2020

Nevaříme, státní svátek

ALG:

Cena jídel určených pro rozvoz je 80,-Kč vč.přísl.DPH hotově v první den objednávky na daný týden předem.

Prosíme objednávající o platbu pokud možno v předem připravené hotovosti a drobných pro zkrácení doby vzájemného kontaktu na minimum.

Rozvoz je realizován v obci Provodín. V ostatních případech dle domluvy. Každý všední den od 8:00 do 12:00 hod. První objednávka minimálně den dopředu. Další objednávka nejpozději v pátek předchozího týdne před objednávkou na další následující týden. Jídelní lístek na další týden bude vystaven ve čtvrtek na internetu a na požádání předán se čtvrteční dodávkou v tištěné podobě. Novým zákazníkům jej můžeme zaslat e-mailem. Dle potřeb lze předem objednávku omezit na určité dny. Objednávky přijímáme telefonicky nebo e-mailem.

Tel: 725 509 003

E-mail: rozvoz@doprovodina.cz

Poskytovatel si vyhrazuje právo na změnu receptůry záměnou nebo zrušením dodávky vlivem vyšší moci (zákaz a nařízení vlády a obcí, postižením nemocí, nařízením karantény), nebo při výluce v zásobování velkoobchodem. V případě zrušení dodávky rozváženého jídla bude objednávajícímu vrácena cena neodebraného jídla v nejbližším možném termínu. Dále si vyhrazuje právo na omezení počtu odebraných jídel, nebo celé dodávky v případě většího poptávaného objemu.

Uvedené alergeny Vám rádi upřesníme telefonicky, nebo je naleznete na této stránce.